Žymos: merch, a4 merch, įrašo memo, prekės lentynos ekranas idėjos, įrašo nuotrauką, bts prekes, popieriaus stendas, ekranas krepšiai aišku prekes, festivalis prekes ekranas, Įrašą.

€4.91 €6.55
  • Yra sandėlyje
  • d46611


  • Modelio Numeris: Įrašo Turėtojas
  • Magnetinis: No
  • Tipas: Pavasario Įrašą
  • Medžiaga: Plastikiniai
  • Prekės Pavadinimas: XRHYY
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Plastikiniai pasukti pop įrašą: komplektą sudaro 25 pak pasukti pop įrašų, pakankamai jūsų atsarginės ar pakeitimo; Kiekvienas įrašas yra įdėti mažą aišku, plastikinį maišelį

Santykinis dydis: butas įrašas yra 8 cm pločio ir galima atidaryti val. 1 cm; Dugno pabaigos clevis yra 2,5 cm pločio ir galima atidaryti val. 3 cm; bendras dydis įrašas 4 x 3-1/8 cm (L x W)

Dvigubo įrašo dizainas: du įrašus, vienas savininkas, vienas ženklas, prisijungė prie kamuolys karka, kuris suteikia jums galimybę pakreipti arba pasukti pasirašyti bet kuria kryptimi

Gera kaina ekranas: prekės ženklas įrašas gera kaina ir prekės ženklas, ekrano parduotuvėje, prekybos centruose ar kitose prekybos centras, erdvės taupymas ženklų parodymų

Platus: tai ekranas įrašai taip pat tinka rodo ir parodos reklamos tikslais, rodyti pastabos, priminimai ir nuotraukos namų ir biuro, ir t.t.

Santykinis dydis:

Butas įrašas yra 8 cm pločio ir galima atidaryti val. 1 cm; Dugno pabaigos clevis yra 2,5 cm pločio ir galima atidaryti val. 3 cm; bendras dydis įrašas 4 x 3-1/8 cm (L x W).

Sukiojamomis stendas:

Du įrašus, vienas savininkas, vienas ženklas, prisijungė prie kamuolys karka, kuris suteikia jums galimybę pakreipti arba pasukti pasirašyti bet kuria kryptimi.

Sutaupyti vietos ženklų parodymų:

Prekės ženklas įrašas gera kaina ir prekės ženklas, ekrano parduotuvėje, prekybos centruose ar kitose prekybos centras, erdvės taupymas ženklų parodymų.

Platus naudojimas:

Šių ekranas įrašai taip pat tinka rodo ir parodos reklamos tikslais, rodyti pastabos, priminimai ir nuotraukos namų ir biuro, ir t.t.

Techniniai duomenys:

Kiekis: 25 pack

Medžiaga: plastikas

Spalva: skaidrus

Iš viso įrašą dydis:4 x 3-1/ 8 cm (L x W)

Komplektą sudaro:

25 x Plastikiniai pasirašyti įrašusParašyti atsiliepimą

Panašūs produktai