Žymos: metalo putų butelis, šampūnas kelionės, tatuiruotė butelis 500 ml, logotipas šampūno buteliuko, pet plastiko putų siurblys butelis, mėlyna katė pliušas, juodos putos siurblys, šampūno buteliuko, atsisakyti, putų siurblys.

€7.52 €14.76
  • Yra sandėlyje
  • d37


  • Dydis: 300ml
  • Modelio Numeris: Tuščias Butelis

6 VNT. 300ml Putų Muilo Dozatoriai Tuščius skaidraus Plastiko Siurblio Butelis Siurblys Dozatorius Butelį Šampūno Butelį Kempingas Gegužinė

Aprašymas

Tai yra labai vertinga, ir gerai dirbti.Jis sukuria sodrų putos su bet praskiestų skystas muilas , kuris tęsiasi naudoti kiekviename butelyje.Ilgis vidinis "šiaudų" nėra problema visiems, nes Ji yra pakankamai ilgas, -- Jei norite leisti paskutinis lašas išeiti, tiesiog paspauskite siurblys.Jūs dont reikia atidaryti butelį nebėra.

Funkcija

- Spalva: Kaip parodyta paveikslėlyje.

- Medžiaga: PET.

- Dydis: 16 x 8 x 5cm.

- Mokėti mažiau, o Dabar jums tik reikia mokėti šiek tiek gauti šie buteliai, tokių oppotunity nėra dažni.

- Saugojimo daugiau , šis butelis gali atlikti 300ml(10.14 Oz) skystis, dauguma butelį už šią kainą tik gali imtis 250ml,200ml, įvykis daugiau mažiau.

- Patogi dizaino, su ilgiau šiaudų siurblys gali siurbti iš paskutinio lašo skysčio šiame butelyje.

- Plačiai naudoti, ką norite naudoti ją, leiskite jam atlikti vandens, skysto muilo, ploviklių ar dar kažkas, tai butelis gali atlikti šias skystas geras.jūs galite įdėti juos į bet kur, kur jūs norite, arba tiesiog sukurti ant stalo, tai priklauso nuo jūsų.

6 x Siurblys ButeliaiAnakin2705
2021-01-14
1/5
The delivery is canceled, the seller does not respond to the messages. Barely returned money through dispute

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai