Žymos: vas x2, nc frezavimo staklės, 2 ašinis variklis, collet er20, atveju cento, spindl, 60mm, collet er16, didelis cnc veleno, mini frezavimo staklės medienos.

€406.06 €441.37
 • Yra sandėlyje
 • d24


 • Prekės Pavadinimas: G-PENNY MAŠINA
 • Dydis: 80x230mm
 • Prašymas: Frezavimo
 • Dabartinis: 10A
 • Dažnis: 400Hz
 • Collet: ER20
 • Collet Diapazonas: 1-13mm (Įskaitant 1/4,1/8,1/2)
 • Įtampa: 220v
 • Važiavimo Greitis: 0-24000rpm
 • Maksimalus Sukimo Momentas: 0.8 N. M
 • Guolių Tipas: 2 X 7005C P4 DT ir 2X 7002C P4 DT
 • Modelio Numeris: 2.2 kw ER20 aušinimo vandeniu velenas
 • Aušinimo: Vandeniu aušinamas
 • Ratai: Variklis
 • Galia: 2.2 kw (1HP=735w)
 • Tepti.: Tepalas

2 & 220vAC 2.2 kw CNC Vandeniu Aušinamas Ašinis Variklis, graviravimo, frezavimo šlifuoti

80x230mm ER20 4 guoliai

2 & 7005-2RZ-P4 pora keramikos rutuliniai guoliai

Pagrindiniai parametrai:

Dydis: 80x230mm (vidutinio kūno skersmuo:80mmxLength:230mm)

Greitis Būdais: Per 3-etapas išėjimo keitiklio ir reguliuoti keitiklio dažnis, kad pakeisti veleno sukimosi greitis.

Aušinimas: aušinimas Vandeniu

Maitinimo Sąsaja: Pasirinktinai H20-4 smeigtukai vandeniui oro kamštis.Oro plug pažymėti "1 ","2"," 3"," 4", "1 ","2 ","3" buvo prijungtas prie keitiklio (U, V, W), 4 connected keitiklio vietoje.

Galia: 2.2 kw

Įtampa: 220v

Srovė: 10A

Dažnis: 0-400Hz

Greitis: 0-24000rpm

Runout Off: Mažiau nei 0.01 mm

Skersmuo(mm): 80

Guolių Tipas: 2 x 7005 P4 DT & 2 x 7002 P4 DT

4pcs visiškai sandarūs kampinis kontaktinis guoliai

Collet: ER20

Įrašo Peilių skersmuo: 13mm,12mm,12,7 mm,11mm,10 mm,9mm,8mm,7mm, 6.35 mm,6mm, 5mm, 4mm, 3.175 mm, 3mm, 2mm, 1mm (standartinis 6mm)

Vandens Aušinimo ER20 collet riekė

Tepalu Tepti.

Pagrindinis Naudojimas: Graviruoti medienos,bambuko,normalios PCB,PVC,PMMA,plastiko,bambuko,duotone valdybos(ABS)ir t.t nemetalas,taip pat galime graviruoti ant aukso,sidabro,vario,aliuminio,Pb ir kt minkšto metalo paviršiaus apdorojimas.

Kaip Pasirinkti Gerą Velenas?

Preparatai, prieš naudojant

Veleno darbo aplinkos temperatūra yra paprastai -10 ~ 40 .

Prieš diegdami pirmasis elektrinis veleno ašies galva pasuko ranka, turėtų jaustis lankstus, ne antiblokavimo reiškinys.

Naudojant teisingai

Veleno išsaugojimo ir pervežimą, didelės spartos tepalas viduje guolių valstybės pasikeis, klientai turėtų veikti mažu greičiu 30 minučių. 3000 aps / min ir tada atlikite prastos padidinti, paleisti 20 min.Velenas ir keitiklio turėtų dirbti kartu.Keitiklio specifikacijoms ir parametrų nustatymai reikia rungtynės verpstės parametras.

Prisijungti keitiklis veleno, trijų fazių inverter maitinimo laido turėtų būti lituojamas plug 1 (U), 2 (V), 3 (M) kojos, 4 pėdų žemės.Po maitinimo yra įjungtas, stebėti, ar veleno sukimosi ašis rodo kryptį nuosekliai.Jei neatitikimas turi būti nedelsiant uždaryti, uždėti keitiklio ir veleno prijungti du laidus trijų fazių elektros energijos tiekimo.

Jis turėtų užtikrinti, kad prieš naudodami vandeniu aušinamas veleno, aušinimo sistema veikia tinkamai.Kiekvieną dieną prieš naudojant veleno turi veikti mažu greičiu 15-20 minučių.Tvirtinimo kateriai, kad suklys, collet riešutai ,įvorės,pjovėjai turi būti pakankamai švarūs.Šerdies įdėta į collet turi būti didesnis nei 15 mm.

Priežiūra ir aptarnavimas

Vandeniu aušinamas veleno TURI būti naudojamas su vandens siurbliu.Kitaip veleno netrukus neveikia.

AC ašinis variklis TURI naudoti su keitiklis.Galios keitiklis turi būti lygus arba didesnis nei veleno galia.Prieš naudojant,prašome nustatyti, keitiklio parametrai tinka veleno.Kitaip veleno ir inverterių, bus palaužtas kartą.

Kai naudojate veleno,triukšmas yra ne pats, kaip visada,prašome SUSTABDYTI veleno ne vieną kartą.Jums gali tekti pakeisti veleno guoliai.

1. Mūsų Keraminiai guoliai veleno naudoti, 4 vnt keraminiai guoliai .

2. Keraminiai guoliai yra atsparūs aukštai temperatūrai ir mažai šilumos , paprastai yra 3-5 laipsniais mažesnės nei plieno rutuliniai guoliai naudojimo metu .

3. Keraminiai guoliai turėti mažos trinties, žemas triukšmo lygis, bei ilgas tarnavimo laikas .

4. Jei norite naudoti veleno aliuminio, kieto medžio, tada keraminiai guoliai geriau nei plieno rutuliniai guoliai.

1. Aušinimo įvairiais būdais: vandeniu aušinamas ašinis variklis yra naudoti vandens ciklas atvėsti šilumą po didelės spartos sukasi velenas, ašinis variklis su ventiliatoriumi aušinamas požiūris į aušinimo.

2. Triukšmas: Vandeniu aušinamas ašinis variklis yra iš esmės jokio triukšmo, tačiau oru aušinamas ašinis variklis yra labai stiprus.

3. Gyvenimo aspektus: Vandens-ašinis variklis, aušinamas atkreipti dėmesį į išlaikymą, dažnai keičia vandens arba naudoti pramoniniai vandens aušintuvai, oru aušinamas ašinis ventiliatorius daugiausia vėjas pučia šilumą perduoti šilumos kriaukle, taip, kad būtų pasiekti vėsinimo poveikį.

4.Jei jums reikia naudoti metalo ,kietos medienos,granito,akmens,galite pasirinkti metalo veleno.Metalo veleno daug geriau, nei medžio veleno.

Naudoti aukštos kokybės guolių plieno, specialus terminis apdorojimas, pažangios gamybos įrangą ir technologiją, labai išaugo tarnavimo guoliai ir išsaugoti išlaidos už įrangą, su aukštus reikalavimus ir sunku ardyti ir surinkti.

Išplėstinė rėmelis kalimas, šilumos treatmentdeformation valdymo technologija su aukštesnio lygio.

Kampinis kontaktinis rutulinis guoliai ypač tinka guolis sudėtiniai kroviniai, aš.e.tiek radialinio ir ašinių apkrovų.Guolių talpa ašinių apkrovų didėja

padidinti sąlyčio kampas A. kontakto kampas yra apibrėžiamas kaip kampas tarp bendros normalaus kontakto metu tarp geležinkelių kūno ir raceway arba kontaktinio centro linijos ir radialinio plokštumos guolio.Apkrovos yra perduodama iš vienos kanalą į kitą kanalą palei ryšio linijos.Už vienos eilės

guoliai, kontaktų kampu, gali būti identifikuojami priesagas skirtingus kodus.Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai