Žymos: kokybės bungee virvės, labai didelis bungee virvės, elastinga bungee virvės, vlack kamuolys bungee laido, bungee virvės kabliukai, kamuolys bungee laidas geltona, kamuolys bungee laidas 4, atsparus uv bungee virvės, dekoratyvinis bungee virvės, 6 colių bungee virvės.

€5.18 €6.64
  • Yra sandėlyje
  • d158


  • Priedų Tipas: VIRVĖ
  • Tipas: 1 - 2 Žmonių Palapinė

Kulka Taškų:

1、Daug Naudoja: kamuolys bungee laido turi daug naudoja, kaip antai tvirtinimo brezento su grommets, organizuoti ir tvirtinimo žarnelės, lynai, arba laidai, brezento colligation, kad atitiktų visus jūsų gumos juosta poreikius.

2、Lengva Naudoti: prekė yra lengva įdiegti ir ardyti ir ji yra daugkartinio naudojimo, naudojimo pratęsimo tarps ir tarpikliai, leidžiantis judėjimas.

3、Elementą Dydis: bungee ilgis yra apie 6 colių (įskaitant kamuolys), lyno skersmuo yra apie 1/5 cm (5 mm), nailonas kamuolys yra apie 1 colio skersmens, ir su tamprumo jėga, iki 8,5 cm.

4、Labai Patvarus: Su nailono ir elastinės gumos juosta kilpa yra iš plastiko kamuolys galva.Jis gali kovoti su vėjo ir lietaus orai.

5、Juoda Spalva: bungee laidas yra juodas su pilka apdaila.Į paketą įeina 25 6 colių kamuolys bungee virvės.

Aprašymas:

Kamuolys bungee virvės yra ideali užtikrinti brezentas su stogeliai ir kiti pastovių taškų.Nedidelis judėjimas gali padėti pratęsti gyvenimą brezento ir grommets.

Pakavimo Sąrašas:

25*kamuolys bungee virvėsParašyti atsiliepimą

Panašūs produktai