Žymos: Pluošto, ftth, sm žaislas, apc jungtis, kabelis "dupont", PK UPC, UPC, regos už medžioklė, kalėdų geležies lipdukas, zxa10.

€7.83 €9.22
  • Yra sandėlyje
  • d1204


  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Jungties Tipas: SC/APC
  • Prekės Pavadinimas: Joinwit
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Dydis: 10*10*10
  • Modelio Numeris: 20m
  • Suderinamas: Individualų Prekių Ženklus

PK optinio pluošto kabelis yra prieinama tiek vienos rūšies ir multimode versijas, ir yra visiškai intermateable su NTT-PK produktus.Tiek vienas, tiek režimą ir multimode versijos SC pluošto pleistras ateiti su cirkonio keramikos rėmelis su pre-poliruoti UPC profilį ir išgaubtos sferiniai pabaigos.Šie pabaigos veido tipus galima greičiau poliravimo ir nugaros atspindys ir optinių nuostolių, tuo pačiu užtikrinant maksimalų pakartojamumas.

· Įterpti-traukos, pagrindiniai orientuotas sukabinimo mechanizmas, kuris leidžia labai pakartotinos, low-loss ryšys

· Simplex,Dvipusis ir Multi-core priedai ,taikomos standartinės ir specialios struktūros

· Vieno režimas

· UPC lenkijos

· Laikytis Telcordia GR-326-CORE Specifikacijos

· Medžiaga plastikas kištukas Atitinka prašymu UL94V-O ir Standartas RO

Straipsniai

Vieną režimas

Multimode

PC

UPC

APC

62.5/125

50/125

50/125 10G

Įterpties Nuostoliai

Grįžti Nuostolių

≥45dB

Kaip 50dB

≥60dB

≥35dB

Ilgaamžiškumas

Darbinė Temperatūra

Nuo -40 iki +75

Nuo -40 iki +75

Rėmelis Skylės Dydis

125.0+1/-0um, Conentricity:≤1um

125um,Conectricity:1≤3um

125.3+1/-0um, Conentricity:≤1um

127um,Conectricity:1≤3um

125.5+1/-0um, Conentricity:≤1um

128um,Conectricity:1≤3um

Programos

· FTTH

· LAN,WAN TINKLAMS,KABELINĖS TELEVIZIJOS,VAIZDO

· Prielaida, įrenginiai

· Duomenų tvarkymo tinklų

· Pramoniniai ,mechaniniai ir karinės

· Bandymo įranga ir aktyvus prietaisas nutraukimas

SC/UPC-SC/UPC-SM-3.0 mm-20m fiber optic Patch Cord.

· Jungtys: PK PK

· Core: Vienos Rūšies Pluošto

· Tankis: Simplex

· Apdaila/Dydis: PC lenkijos

· Ilgis: 30 Metrų(s)

· Skersmuo 3mm

Kokybė:1pcs



Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai