Žymos: kaukolės stimuliatorius, kaukolės elektroterapijos, elektrinis masažo terapija, naftos nerimas, nemiga gydymo, mažas depresija, resmed miego apnėja prietaisas, kovos su nemiga, atminties ps2, melatoninas.

€78.27 €147.67
 • Yra sandėlyje
 • d1180


 • Dydis: Small
 • Prašymas: ausis
 • Modelio Numeris: SM-1
 • Medžiaga: ABS
 • Įranga Saugos Klasifikacija: II klasė
 • Kilmės: Žemyninė Kinija
 • Ausies Segtukas Elektrodas Dydis: 8mm skersmens
 • Elemento Tipas: Fizioterapijos Priemonės
 • Produkto pavadinimas: Nemiga Gydymo Prietaisas
 • Ličio Akumuliatoriaus Įtampa: 110v~240v( per ličio baterijos viduje)
 • Gydymo metu: 15 minučių
 • Galios diapazonas: 6 lygių reguliuojamas
 • Taikymas 1 : Nemiga, Nerimas, Depresija, Sutrikęs

Ar jūs kenčia toliau ? * Sunku užmigti, * Miego truputį(sukeltą košmarą) * Energijos negali būti atsigavimą po miego * Lengvai pažadintas, būti jautrūs balso arba šviesiai * Nemiga sukelia kūno ligas * Sukelia psichinę ar emocinę ligos * alkoholio Sukeltos, dirginantys ar kitų dalykų, * Depresija, nerimas, nuovargis, nėra bendraminčių CES Kaukolės Elektroterapijos Stimuliacija padeda jums iš tos kančios.Taikymo Sumažėjo energijos ir nuovargis Oversleeping arba nemiga, Nuolatinis liūdesio, beviltiškumo jausmas Jausmus worthlessness ir/arba bejėgiškumą prarasti susidomėjimą veikla ir pomėgiai, įskaitant sekso Neramumas, dirglumas, Lėtinis ir nepagrįstas nerimauti Pakartoti, atsitiktinai panikos priepuoliai

Šie simptomai paprastai yra susijusios su didžiosios Depresijos Sutrikimas, Bipolinis Sutrikimas, Nuolatinis Depresijos Sutrikimo, Generalizuoto, Nerimo Sutrikimas.

Pagrindiniai Techniniai Duomenys

Impulsų moduliacija dažnių diapazonas: 0 HZ-15HZ

Įranga saugos Klasifikacija: II Klasės Vidaus Elektros BF

Impulso trukmė: 100MS士 10%

Vieno impulso plotis: 2ms士20%

Apkrovos varža: 500ῳ

Impulsų Pasikartojimo Dažnis: 250HZ士20%

Apdorojimo Laikas:15 minučių

Galios Diapazonas:6 lygių reguliuojamas

Ausies segtukas elektrodas dydis: 8mm skersmens

Ličio akumuliatoriaus įtampa: 110v~240v( per ličio baterijos viduje)

(Kai apkrovos varža yra didesnė ar mažesnė nei 500ῳ,impulso plotis išlieka nepakitęs, išskyrus šiek tiek pakeisti maksimalus išėjimo signalo)

Kas CE Terapija?Kaukolės elektroterapijos stimuliacija (CE) - tai greitas ir saugus forma neurostimulation įrodyta, kad gydyti depresija, nerimas ir nemiga.CES padidėja serotonino kiekis smegenyse pristatyti švelnus, impulsinės, kintamosios srovės per elektrodai švelniai nukirpti tiek earlobes 15 minučių kiekvieną dieną.CE patvirtinta EMA over-the-counter gydymui nerimo, depresijos ir nemigos.CES buvo pasiūlyta kaip vienas iš galimų lėtinių galvos skausmų gydymas, fibromialgija ir rūkyti.Kaip CE veikia?CES skatina smegenis gaminti serotonino, o sumažinti kortizolio (streso hormono).švelniai stimuliuoja smegenis gaminti serotonino ir kitų neurochemicals atsakingas už sveiką nuotaiką ir miegą.leidžia smegenis gaminti serotonino natūraliai, o pagerinti smegenų gebėjimą reguliuoti limbic sistema.Įrodyta daugybe tyrimų paskelbtas, prietaisas yra patvirtinti FDA gydyti depresija, nerimas ir nemiga, taip pat nuolatinį skausmą, kai naudojama ant kūno

Kaip tai veikia nemiga?

Nemiga prasideda, jūsų smegenys, kai elektrocheminius signalus vadinamas neurotransmiteriai kontroliuoti, ar mes esame miega ar.CES saugiai moduliuoja smegenų elektrocheminius signalus, todėl šiuos signalus atgal į pusiausvyrą su elektroterapijos.

Kaip tai veikia depresijos ir nerimo?

Jūsų nuotaikos ir emocijos, pavyzdžiui, nerimo, yra kontroliuojamos naudojant elektrocheminius signalus į jūsų smegenis.Kai šie signalai neveikia tinkamai,??hormonų ir neurotransmiterių, kad reguliuoti savo emocijas, gali tapti nestabili.CE NE-9 mašina naudoja žemo dažnio elektros impulsais, stimuliuoja smegenų, perduoti signalą į smegenis, ir pailsėti.

Kaip tai veikia skausmo (lėtinis galvos skausmas ir migrena)?

Pojūtis, skausmas yra perduodama per jūsų kūno, kartu milijardų nervinių ląstelių, kurios yra specialiai sukurta siekiant perduoti skausmas pranešimų per elektrocheminius signalus.Tai elektroterapijos prietaisas naudoja microcurrent bangos formos, kad veiksmingai moduliuoja signalus per mobilųjį suteikti daug skausmo ir skausmo gydymo be vaistų.

Instrukcijos

Išankstinio apdorojimo paruošimas

1. Prašome pirmiausia įsitikinkite, ar jūsų prietaiso baterija yra elektra.

2.Švari oda ausies spenelio, kruopščiai, su lengvu muiluotu vandeniu ir sudrėkinkite jį stiprinti laidžios mauzoliejus.

3.Prisijungti prie ausies segtukas elektrodo į pagrindinį įrenginį

II.Terapinių priemonių

1.Prašome apkabos, iš vienos pusės ausies segtukas ryšio linijos į dvišalių priekinės skilties acupoint;

Ausies spenelio acupoint

(kaip parodyta paveikslėlyje);

2. Ilgai paspauskite Power mygtuką, kad įjungtumėte;

3.Trumpas paspauskite "+" mygtuką, norėdami padidinti galia, gydymas; Trumpalaikis klavišą žemyn galia;

4. Trumpas paspauskite maitinimo mygtuką, kad pradėti gydymą, šiuo metu ekranas ekranas atgalinės atskaitos iš 15minutes;

5.Jei sustabdymas gydymas yra reikalingas, paspauskite įjungimo mygtuką, palaikykite paspaudę įjungimo klavišą, norėdami baigti gydymą.

Gydymo rekomendacijas, nemigos gydymas, 2-3 kartus per dieną, 15-30 minučių kiekvieną kartą.Intervalas turėtų būti daugiau nei 3 val., tarp kiekvieno gydymo. 10 dienų gydymo kursas. 1-2 dienų pertrauką prieš naują gydymo kursą.

Duk

1. Ji neturi jokio šalutinio poveikio?

Tai žalia kategorijos fizinės terapijos prietaisas, jokių šalutinių poveikių, jokių naudojimo priklausomybę.

2. Kaip dažnai, ar priemonė turėtų būti naudojama kiekvieną dieną?

Gydymo 2-3 kartus per dieną, tarpas daugiau nei 3 valandas kiekvieną kartą; kas 10 dienų gydymo kurso, prašome nustoti naudoti 1-2 dienas prieš pradedant naują kursą; kiekvienoje gydymo trukmė 15-30 minučiųParašyti atsiliepimą

Panašūs produktai